https://aba-ind.com/templates/sj_stabwall/images/logo-loading.png

نیروگاه های کوچک

به نام خدا

 

- نیروگاه های کوچک

سیستم های متصل به شبکه کیلوواتی که عموماً به عنوان نیروگاه خورشیدی کوچک شناخته می شود، یکی از بهترین راه های درآمدزایی، با استفاده از پشت بام، حیاط و یا بخش های غیر قابل استفاده ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری می باشد.

این نیروگاه ها در زمین های بایر غیر قابل استفاده که از تابش آفتاب بهره مند می باشند نیز در توان های بالاتر قابل اجرا می باشند.

یک نیروگاه 5 کیلوواتی بسته به موقعیت جغرافیایی و پارامتر های دیگر مساحتی بین 30 تا 60 مترمربع جهت استقرار پنل های خورشیدی نیاز دارد.

در حال حاضر نرخ تضمینی وزارت نیرو جهت خرید برق تولیدی نیروگاه هایی در این رنج مبلغ 800 تومان برای هر کیلو وات می باشد. علاوه بر اینکه دولت برای نرخ تورم تضمین داده و با بالارفتن تورم نرخ ها افزایش خواهند یافت مطابق با استاندارد های ساتبا یک نیروگاه خورشیدی 5کیلوواتی در آمد ماهیانه ای معادل 700.000 تومان خواهد داشت.

سرمایه گذاری اولیه جهت یک نیروگاه 5کیلوواتی کوچک در حال حاضر بین 40 تا 45 میلیون تومان می باشد. با توجه به پشتیبانی دولت از این طرح ها امکان اجرای پروژه از طریق تسهیلات بانکی حتی با سود 6% می باشد.

پنل های خورشیدی ارائه شده توسط شرکت آبا توسعه دارای 5 سال گارانتی تعویض ، 25 سال گارانتی راندمان 80 درصد می باشد. اینورترها نیز به مدت 5 سال گارانتی خواهند شد.

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها. نشان دهنده رضایت شماست. جزئیات بیشتر ...